Persoonlijke hulpmiddelen
RIC op Facebook
Je bent hier: Home Nieuws Eerste editie Amstelbeker
Document-acties

Eerste editie Amstelbeker

door Francisca Kiezebrink Laatst gewijzigd: 26-09-2011 09:30

Vandaag vond op de Amstel van roeivereniging Ondine tot De Hoop een nieuw evenement plaats. Boord-aan-boord races met een knock-out systeem over 1000 meter tussen de 'beste' achten van een aantal burgerverenigingen en studentenverenigingen. Er was zowel een competitie voor mannen als vrouwen.

RIC was alleen vertegenwoordigd in het mannenveld met een 8+ bestaande uit: Mark Emke, Franco Pantano, Bart Peters, Michiel Munneke, Jeroen Beliën, Roel van der Steen, Johan Rozestraten en Bart van der Heijden gestuurd door Geertje van Gulik. Zij roeiden in een veld van 6 burgerverenigingen (Het Spaarne, De Maas, De Hoop, De Amstel en De Laak) eerst een time-trial, waar alle ploegen binnen 5 seconden finishten, waar onze acht als vierde eindigde. Vervolgens een voorwedstrijd tegen de Laak welke werd gewonnen en daarna de halve finale tegen Het Spaarne, waar onze acht helaas met driekwart lengte werd verslagen. Hiermee was de wedstrijd voor ons ten einde, maar het was een leuke strijd.
Navigatie
Inloggen


Wachtwoord vergeten?
Het weer
330
03:55 - wind noord-noordwest, 1 Bft, geen significante bewolking, temperatuur 16 °C, luchtdruk 1016 hPa, geen significante verandering verwacht.
(Bron: METAR KNMI)
Zon op: 05:34
Zon onder: 21:39
Vaarverbod: het is donker
 

Powered by Plone CMS, het Open Source Content Management Systeem

Deze site voldoet aan de volgende standaarden:

Hosting: Internodium.nl