Persoonlijke hulpmiddelen
RIC op Facebook
Je bent hier: Home Nieuws Archief Duizendpoten en barvrijwilligers gezocht!
Document-acties

Duizendpoten en barvrijwilligers gezocht!

door Peter Deriga Laatst gewijzigd: 07-02-2006 18:44

Voor dat we er erg in hebben staan de Head en de Heineken al weer voor de deur. Ook dit jaar zullen weer veel verenigingen gebruik maken van de gastvrijheid van RIC. Om deze mensen te kunnen opvangen en de periode dat zij gebruik maken van onze vereniging zo soepel mogelijk te laten verlopen zoeken wij mensen die ons willen helpen.

Wat staat er zoal te doen: Vlotwachten (ook in Ouderkerk), begeleiden in- en uitbrengen boten, opbouwen stellingen, verkeersregeling, afzettingen, kortom noem maar op.

Voor de volgende data zoeken wij mensen die ons hier bij willen helpen:

Heineken Roeivierkampzaterdag 11 maart en zondag 12 maart
Head of the River Amstelzondag 19 maart

Als je zelf niet kunt maar wel iemand weet, mag dat natuurlijk ook.

Alvast bedankt.

Contactpersoon:
Peter Deriga
020-4042820/ 06-46200888
peter.deriga@holland-ticketing.nl




Barmedewerker"

Binnenkort hebben we weer de traditionele voorjaarswedstrijden op de Amstel. Ook dit jaar verwachten we weer vele bezoekers; het wordt weer topdrukte op RIC. Voor de weekeinden van de Heineken Roeivierkamp (11 en 12 maart), de Head of the River Amstel (18 en 19 maart), de Tweehead en de Skiffhead (1 en 2 april) zijn we weer naarstig op zoek naar extra barvrijwilligers. Wie wil één of meer van de extra bardiensten draaien ?! Meld je aan bij Joop Messinger (020-6243654 of j.messinger2@chello.nl). Alvast hartelijk dank.







Navigatie
Inloggen


Wachtwoord vergeten?
Het weer
20
05:25 - wind noord-noordoost, 1 Bft, nevel, geen significante bewolking, temperatuur 17 °C, luchtdruk 1016 hPa.
(Bron: METAR KNMI)
Zon op: 05:34
Zon onder: 21:39
 

Powered by Plone CMS, het Open Source Content Management Systeem

Deze site voldoet aan de volgende standaarden:

Hosting: Internodium.nl