Persoonlijke hulpmiddelen
RIC op Facebook
Je bent hier: Home Nieuws Archief Nieuwe bestelronde RIC-truien
Document-acties

Nieuwe bestelronde RIC-truien

door Jasmijn Vervloet Laatst gewijzigd: 01-04-2010 20:19
Nieuwe bestelronde RIC-truien

Maattabel truien

Het is vanaf heden weer mogelijk om RIC-truien te bestellen.

HET IS WEER ZO VER!

Heb jij altijd al gedacht: een RIC-trui, dat lijkt mij wel wat! Je kunt ze vanaf vandaag weer bestellen!

De kosten per trui zijn € 35,50. Voor jeugdleden zijn de kosten € 25,50 per trui. Inschrijven kan per e-mail via trui@ricamsterdam.nl met vermelding van je naam, maat en opdruk voornaam. Vervolgens ontvang je een e-mail ter bevestiging met een betalingsverzoek. De trui wordt besteld nadat je betaling is ontvangen.

Ik heb de ervaring dat de vrouwentruien heel klein vallen. Daarom bestel ik alleen nog mannenmaten, tenzij je er specifiek bijzet dat je een vrouwenmodel wilt. De vrouwentrui is wel geschikt voor meisje van 10 à 11 jaar.

Schrijf je nu in!

Navigatie
Inloggen


Wachtwoord vergeten?
Het weer
30
05:55 - wind noord-noordoost, 1 Bft, nevel, geen significante bewolking, temperatuur 17 °C, luchtdruk 1017 hPa, geen significante verandering verwacht.
(Bron: METAR KNMI)
Zon op: 05:34
Zon onder: 21:39
 

Powered by Plone CMS, het Open Source Content Management Systeem

Deze site voldoet aan de volgende standaarden:

Hosting: Internodium.nl