Commissies

Vrijwel alle werkzaamheden worden door de leden van de vereniging zelf gedaan. Te denken valt aan het onderhoud van materiaal en gebouw, het schoonmaken, de roei-instructie, het coachen van wedstrijdploegen, de bardiensten en de organisatie van tochten, wedstrijden en feesten.

Voor het organiseren en verrichten van alle werkzaamheden bestaan allerlei commissies. Deze commissies worden uiteraard bijgestaan door de overige RIC-leden.

We hebben de volgende (vaste) commissies (tussen haakjes staat daarbij het bestuurslid, waaronder de commissie valt; bij het eerste aanspreekpunt van de commissie staat een (*)):

Archiefcommissie
(Ageeth Jes)
Winfried Achterberg (*)
Frans van Mierlo
Barcommissie
(Anneke van Limborgh)
Rob Balke
Jan Bant
Steven Boddeke
Karen Heerschop
Anneke van Limborgh (*)
Ruud van Oppenraaij
Thom Pol
Willemijn Rapati
Berend Termeer
Chris Vermeer
Botenwagencommissie
(Arnoud Emke)
Arnoud Emke
Tom Emke
Henk Schaap
Roel van der Steen (*)
Gertjan Vermeer
Commissie gebouw
(Arnoud Emke)
Arnoud Emke (*)
Tom Emke
Dick de Gunst
René Nolen
Bart Peters
Henk Schaap
Marcel Vervloet
Coördinatie bezoekende verenigingen
(Arnoud Emke)
Arnoud Emke
Tom Emke (*)
Gertjan Vermeer
Dolpencommissie
(Ageeth Jes)
Bram Bant
Carola Bijlsma
Remo Huigsloot
Arnoud Willems
Examencommissie
(Ageeth Jes)
Steven Boddeke (*)
Wim Bouwman
Niels Degenkamp
Robert Douqué
Arnoud Emke
Agda van Heeringen
Frank Lubbers
Margiet Lucassen
Mette Schipper
Caroline Smakman
Jeanne Stockmann
Instructiecommissie
(Jacqueline Blaauboer)
Moniek van der Kaaden
Jeanne Stockmann (Opvang nieuwe leden die al kunnen roeien)
Jeugdbestuur
(Mirjam van Klink)
Pepijn Achterberg
Mara Belt
Rina Engel
Thom Pol (*)
Jeugdcommissie
(Tessa Zwolle)
Rob Balke
Isabelle Izeboud
Marit Wolffenbuttel (*)
Tessa Zwolle
Kascommissie
(onafhankelijk)
Vincent Haaker
Ad Ruigrok van der Werve sr
Ledenadministratie
(Ageeth Jes)
Machteld Vervloet (*)
Materiaalcommissie
(Gertjan Vermeer)
Arnoud Emke
Pieter Locher
René Nolen
Henk Schaap
Roel van der Steen
Gertjan Vermeer (*)
Organisatie RIC Jeugdwedstrijden
(Mirjam van Klink)
Marjolein Brink
Hanneke Peeters
Roel van der Steen (*)
Schoonmaakcommissie
(Arnoud Emke)
Rob Baarda
Roel van der Steen
Jeanne Stockmann
Marcel Vervloet (*)
Leontien van der Vliet
Toercommissie
(Jacqueline Blaauboer)
Trudi Beelen
Jacqueline Blaauboer
Chris Bowen
Welmoed Kaan
Chris van der Meer (*)
Fred Pach
Vertrouwenscontactpersoon
(onafhankelijk)
Janneke Burger
Kees Entius
Webcommissie
(Bart Peters)
Roel van der Steen (*)
Maartje Wakker
Wedstrijdcommissie
(Bart Peters)
Francis Boddeke
Nanja Emke
Frank Gerritse
Franco Pantano
Bart Peters (*)
Monique Vonk
Adriaan van der Zee

Buiten de vereniging zijn ook RIC-leden actief in besturen, commissies en dergelijke:

Amsterdamsche Roeibond
Thea Emke (Jeugd en juniorenroeien, regiowedstrijden, toerroeien)
Comité voor Wherrywedstrijden
Frank Termeulen (Wedstrijdleider Abcoude-Amsterdam)

« Index